top of page

O mnie...

Jestem radcą prawnym z wieloletnim doświadczeniem w pracy w kancelarii prawnej. W obszarze moich zainteresowań pozostaje w szczególności postępowanie cywilne, gospodarcze i karne. Zajmuję się również sprawami odszkodowawczymi z tytułu błędów w sztuce medycznej i kosmetologicznej. 

Jako radca prawny stale podnoszę swoje kwalifikacje zawodowe nie tylko poprzez udział w szkoleniach dla radców prawnych, ale także poprzez samokształcenie i naukę języków obcych (biegle władam językiem angielskim oraz kontynuuję naukę języka francuskiego). Począwszy od października 2022 r. rozpoczęłam seminarium doktorskie na Uniwersytecie Humanistycznospołecznym SWPS w Warszawie.

Oprócz wykształcenia stricte prawniczego ukończyłam studia na Politechnce Koszalińskiej na kierunku dziennikarstwa i komunikacji społecznej, w specjalizacji public relations i rzecznictwo prasowe. Zamiłowanie do pisania realizowałam między innymi poprzez publikowanie artykułów o tematyce prawniczej w magazynie dla przedsiębiorców Strefa Biznesu. 

DSC_0008-Edit.jpg
bottom of page